У комендантську годину з наркотиками: столична поліція затримала 31-річну водійку
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві під час комендантської години затримали жінку, яка перебувала за кермом у стані наркотичного сп’яніння.
Про це повідомляє столична поліція.
Вночі інспектори зупинили автомобіль Honda, за кермом якого перебувала 31-річна жінка.
Спілкуючись з нею, правоохоронці помітили, що керманичка перебуває під наркотиками.
Від проходження освідування вона відмовилася.
Під час поверхневої перевірки поліцейські виявили у жінки паперові згортки з наркотиками.

Стосовно правопорушниці патрульні склали протокол та викликали на місце слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування обставин інциденту.