У комендантську годину з наркотиками: столична поліція затримала 31-річну водійку

Кримінал 12:09, 10.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві під час комендантської години затримали жінку, яка перебувала за кермом у стані наркотичного сп’яніння.

Про це повідомляє столична поліція.

Вночі інспектори зупинили автомобіль Honda, за кермом якого перебувала 31-річна жінка.

Спілкуючись з нею, правоохоронці помітили, що керманичка перебуває під наркотиками.

Від проходження освідування вона відмовилася.

Під час поверхневої перевірки поліцейські виявили у жінки паперові згортки з наркотиками.

Стосовно правопорушниці патрульні склали протокол та викликали на місце слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування обставин інциденту.

Нагору