Керував автомобілем під дією наркотиків: патрульні склали адмінматеріали
Кримінал 12:07, 9.07.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 8 липня, у Борисполі патрульні зупинили транспортний засіб BMW за порушення правил дорожнього руху.
Під час спілкування з 29-річним водієм, інспектори помітили в нього ознаки наркотичного сп‘яніння. Огляд у медзакладі підтвердив, що чоловік перебував під дією маріхуани.
Охоронці порядку відсторонили водія від керування транспортним засобом та склали відповідні адміністративні матеріали.
Фото: Патрульна поліція Киїщини.