Біля станції метро “Театральна” буде наземний перехід, якого кияни домагалися роками
Поділитися в
Копіювати посилання
На вулиці Богдана Хмельницького, де триває заміна бруківки, дорожники облаштовують дублюючий наземний пішохідний перехід.
У виданні зазначили, що цю інформацію їм підтвердили в “Київавтодорі”.
Наземний перехід дублюватиме підземний на перехресті з вулицею Богдана Хмельницького, біля станції метро “Театральна”.
Як свідчить оприлюднене фото, для облаштування переходу облаштовують біло-червону бруківку, яка є довговічною і не потребує щорічного оновлення.
Зауважимо, кияни неодноразово просили владу облаштувати наземний перехід у цьому місці. На жаль, жоден проєкт до цього часу не був реалізований.