П’яний водій влаштував перегони з поліцією під час комендантської години
Поділитися в
Копіювати посилання
Столичні патрульні під час комендантської години доганяли нічними вулицями міста п’яного водія.
Інспектори помітили автомобіль Audi, який рухався в комендантську годину, та подали кермувальнику сигнал про зупинку, натомість той пришвидшився та намагався втекти.
Після нетривалого переслідування охоронці порядку зупинили автомобіль шляхом блокування.
За кермом перебував 39-річний чоловік з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Патрульні запропонували громадянину пройти огляд за допомогою приладу Драгер, але той відмовився.
На керманича інспектори склали протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння), ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог про зупинку) КУпАП та відсторонили його від керування.