Від початку тижня патрульні понад 17 разів виявляли осіб з ймовірними наркотиками
Поділитися в
Копіювати посилання
Одна з таких подій трапилась у Подільському районі. Патрулюючи, охоронці порядку помітили чоловіка, який, побачивши їх, почав підозріло поводитись та нервувати.
Під час поверхневої перевірки особи, інспектори виявили зіп-пакет із порошкоподібною речовиною, схожою на наркотичну, зі слів — амфетамін.
Інший випадок стався на одному з блокпостів, де поліцейські зупинили для перевірки підозрілого громадянина. Під час спілкування з патрульними, чоловік зізнався, що має кишені канабіс.

В усіх випадках охоронці порядку затримали зловмисників та викликали слідчих для вилучення виявлених речовин й надання правової кваліфікації діям затриманих.