У Києві пройшли змагання Чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед студентів

Спорт 17:00, 7.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Участь у змаганнях взяли представники закладів вищої освіти Запорізької, Житомирської, Одеської, Чернівецької, Тернопільської областей та міста Києва.

Як повідомляється, цими вихідними в Києві в Центрі ФВС «Політехнік» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проходили змагання Чемпіонату України серед студентів зі спортивної аеробіки.

Учасники змагались у наступних програмах:

  • групи,
  • тріо,
  • аероденс,
  • аеростеп та індивідуальна програма (жінки).

Переможці та призери кожної програми були нагороджені дипломами та медалями Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

В загальнокомандній першості місця розподілились наступним чином студентська молодь столичного вузу – Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського», здобула друге місце.

Перше місце посіла команда Нацуніверситету «Запорізька політехніка», а третє – Житомирського держуніверситету імені Івана Франка.

Нагору