У столичному пологовому №1 з’явився свій гімн

Здоров'я 12:03, 7.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Киян закликають долучитися до флешмобу.

Про це розповіли у КНП “Київський міський пологовий будинок №1”.
Власний гімн отримав один з найстаріших пологових міста, розташований на Печерську.
До цієї події заклад вирішив запустити  #ПологовийГімнChallenge, покликаний підбадьорити себе та інших у  буремний час.
“Зніміть коротке відео, де ви співаєте наш гімн. Поділіться відео в соціальних мережах з хештегом #ПологовийГімнChallenge та згадайте нас @kmpb1 Ми хочемо побачити ваші таланти!  Заповнимо мережу позитивом та життєстверджуючими словами”, – запрошують до участі у пологовому.

Нагору