На Київщині чоловік прострелив ногу нападнику
Поділитися в
Копіювати посилання
У Білій Церкві сварка чоловіків посеред вулиці закінчилася стріляниною. Один дістав ножиці, а інший, у відповідь, вистрелив із карабіна.
Озброєний ножицями чоловік отримав вогнепальне поранення ноги. Його госпіталізували до лікарні, а стрілка затримали.
Правоохоронці вважають, що власник карабіна перевищив межі необхідної оборони. Слідчі Білоцерківського управління поліції розпочали досудове розслідування за ст. 124 Кримінального кодексу.
За умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони загрожує широкий спектр покарання: від громадських робіт до двох років ув’язнення.