В Оболонському районі міста рятувальники провели навчання + ФОТО
ДСНС 05:47, 31.05.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В Оболонському районі міста рятувальники провели навчання на підприємстві із залученням основної та спеціальної техніки.
🔹проводили відпрацювання заходів пожежогасіння на об’єкті;
🔹практикували взаємодію з персоналом у разі виникнення можливої надзвичайної ситуації.

Персонал також був залучений до практичної частини навчань, на якій людей вчили користуватися вогнегасниками та наголосили на дотриманні правил безпеки як на роботі, так і у побуті.
Оболонське районне управління ГУ ДСНС України в м. Києві