Суддя Тандир, який збив нацгвардійця, не попросив вибачення в сім’ї загиблого
Поділитися в
Копіювати посилання
Підозрюваний у скоєнні смертельної ДТП у Києві суддя Макарівського районного суду Олексій Тандир нібито не попросив вибачення в сім’ї загиблого нацгвардійця Вадима Бондаренка. Він взагалі не виходив на зв’язок із рідними військового, заявляють у ЗМІ.
Про це в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” повідомила журналістка Вікторія Прокопчук. Вона сказала, що про деталі трагедії дізналася від батьків Бондаренка.
Останні стверджують, що після того, як їхній син у ніч на 26 травня був збитий на смерть на блокпосту, підозрюваний в аварії суддя ні особисто, ні через адвокатів не спілкувався з ними.
Бондаренко родом із міста Тальне Черкаської області. У нього залишилася дружина та троє дітей, а його батько воює під Бахмутом.