Суддя Олексій Тандир, який збив нацгвардійця, не визнає своєї провини

Кримінал 14:02, 28.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Суддя, який убив 23-річного нацгвардійця, відмахується від питань про свою провину.

Голова Макарівського райсуду Олексій Тандир, який на смерть збив нацгвардійця, не визнає своєї провини і награно хапається за серце. Відповідний ролик із зали суду публікує telegram-канал “Оперативний ЗСУ“.

Нещодавно у Києві сталася смертельна ДТП за участю Олексія Тандира. П’яний суддя летів на Lexus та збив нацгвардійця Вадима Бондаренка. Від одержаних травм військовослужбовець помер на місці. Відразу після аварії суддя намагався відмазатись і перекласти свою відповідальність, а також відмовився від огляду на алкогольне сп’яніння.

ДТП за участю п'яного судді. Фото ДБР

ДТП за участю п’яного судді. Фото ДБР

Так, перед судовим засіданням у Печерському райсуді, у Тандира спробували дізнатися, чи він визнає свою провину. Втім, винуватець ДТП уникнув питання, схопившись за серце.

Олексій Тандир. Фото: скрін youtube

Олексій Тандир. Фото: скрін youtube
Нагору