На Дарниці із кількох тисяч жовтих і блакитних квітів створили квітник-серце

Благоустрій 13:00, 28.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

У столиці з’явився ще один патріотичний квітник у вигляді синьо-жовтого серця.

Як розповіли в КП УЗН Дарницького району, таку красу працівниці підприємства створили у сквері імені Олександра Кошиця.

На висадку квітника знадобилось кілька днів і кілька тисяч квітів.

Озеленювачі сподіваються, що квітник він милуватиме око і підійматиме настрій всім перехожим.

 
Нагору