На Київщині зловмисник вирвав із рук жінки мобільний телефон і кинувся тікати

Кримінал, Поліція 12:55, 27.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

На одній із вулиць села Нове Фастівського району, що на Київщині, 49-річний житель району підбіг до 46-річної жінки та вирвав із рук мобільний телефон. Після чого втік.

Про це «Оперативній Україні інфо» повідомили в поліції області.

Працівники патрульної поліції Фастівщини оперативно обстежили територію та затримали грабіжника. 

Наразі фігурант перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Викрадений телефон вилучили та невдовзі повернуть власниці. 

Слідчі, за процесуальним керівництвом Фастівської окружної прокуратури, повідомили зловмиснику про підозру за грабіж, скоєний в умовах воєнного стану [ч. 4 ст. 186 ККУ].

Нагору