На Київщині зловмисник вирвав із рук жінки мобільний телефон і кинувся тікати
Поділитися в
Копіювати посилання
На одній із вулиць села Нове Фастівського району, що на Київщині, 49-річний житель району підбіг до 46-річної жінки та вирвав із рук мобільний телефон. Після чого втік.
Про це «Оперативній Україні інфо» повідомили в поліції області.
Працівники патрульної поліції Фастівщини оперативно обстежили територію та затримали грабіжника.
Наразі фігурант перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Викрадений телефон вилучили та невдовзі повернуть власниці.
Слідчі, за процесуальним керівництвом Фастівської окружної прокуратури, повідомили зловмиснику про підозру за грабіж, скоєний в умовах воєнного стану [ч. 4 ст. 186 ККУ].