Аграріям виплатили ще майже 70 млн грн грантів на сади та теплиці

Агро 15:07, 27.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

24 господарства отримали урядові гранти на розвиток садівництва і ягідництва, а також тепличного господарства в обсязі 68 млн грн.

Про це говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Зокрема, 50 млн грн виплатили двадцяти господарствам, що займаються розвитком садівництва, ягідництва та виноградарства, а 17,5 млн грн — чотирьом господарствам на розвиток теплиць.

За умовами грантової програми, ці підприємці повинні найняти 245 постійних та 3 206  сезонних працівників.

Від початку 2023 року виплачено понад 125 млн грн грантів 48 господарствам, серед яких 43 — на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства та 5 — тепличного господарства.

Нагору