В урядовому кварталі у Києві замінили бруківку

 Поділитися

Поділитися в

У центрі Києва завершили роботи з переукладання гранітної бруківки.

Про це розповіли в Київській міській державній адміністрації, передають “Коментарі”. За даними столичної мерії, переукладання гранітної бруківки завершили на вулиці Грушевського. Роботи виконували від Петрівської алеї до вулиці Садової. Цементний розчин, яким здійснювали укріплення гранітної бруківки, набирає міцності. Зараз на цій ділянці проводять роботи з благоустрою території. Дорога буде повністю готова до відкриття руху транспорту орієнтовно за два тижні, після того, як бетонна суміш набере міцності. Поки що рух транспорту вулицею Грушевського, як і дорогами урядового кварталу, залишається обмеженим.

Джерело

Нагору