У Шевченківському районі столиці патрульні затримали чоловіка, який мав при собі 17 згортків з наркотиками
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомили у патрульній поліції Києва.
Подія трапилась учора на вулиці Олега Ольжича. Під час патрулювання охоронці порядку звернули увагу на громадянина, який, побачивши працівників поліції, почав нервувати та пришвидшив кроки. Інспектори наздогнали та зупинили його.
Під час поверхневої перевірки поліцейські виявили у 20-річного киянина зіп-пакет із 17-ма згортками, схожими на наркотики. Зі слів особи — амфетамін.
Патрульні затримали зловмисника та викликали на місце слідчо-оперативну групу Шевченківського управління поліції для вилучення й направлення на експертизу виявлених речовин.