На Оболоні замінили близько 300 метрів тепломережі опалення
Поділитися в
Копіювати посилання
На Оболоні замінили близько 300 метрів тепломережі опалення та гарячого водопостачання.
Вона обслуговує 2 тисячі мешканців будинків на проспекті Володимира Івасюка. Мережі тут були прокладені 45 років тому.

Роботи велися у підземних галереях колектора на глибині шести метрів в обмеженому просторі. Замість старих труб між двома теплокамерами проклали нові сталеві.
Для гарячого водопостачання використали гнучкі пластикові безшовні труби.
Такі роботи підвищеної складності виконують працівники аварійно-відновлювальної служби КП «Київтеплоенерго», які мають спеціальні допуски до робіт з підвищеною небезпекою.