Не встигли зійти з колій: під Києвом електричка травмувала людей
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вранці 23 квітня електричка під’їжджала до міської станції міста Буча. Як повідомили в поліції, в цей час 48-річна жінка й 41-річний чоловік знаходились біля колії і спробували сховатися під блоки перону.
Машиніст застосував екстрене гальмування, однак лиха запобігти не вдалося: людей зачепило вагонами. Обох із різними травмами медики терміново доставили до лікарні.