Сканували сигналізацію: у Києві спіймали чоловіків, які обкрадали авто

Кримінал, Поліція 17:00, 24.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Двоє злодіїв поцупили з машини сумку з ноутбуком і намагались втекти.

Кримінальний дует затримали «на гарячому». У них знайшли пристрій для сканування автомобільної сигналізації, за допомогою якого чоловіки відкрили чуже авто.

Як розповіли у поліції Києва, злодіїв спіймали під час відпрацювання території Дніпровського району. Співробітники оперативно-пошукового відділу управління карного розшуку главку спільно з оперативниками відділу поліції № 2 Дніпровського управління поліції помітили на парковці магазину двох підозрілих чоловіків.

Вони деякий час нишпорили біля автомобіля Daewoo Nexia, після чого відчинили двері, забрали з салону сумку з ноутбуком та намагались втекти. Накивати п’ятами не вдалося. Крадіїв затримали та запроторили в ізолятор тимчасового тримання. Ними виявилися місцеві жителі, які раніше до кримінальної відповідальності не притягувались. Одному — 50 років, іншому — 40.

Чоловікам повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу. За крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану, їм загрожує від п’яти до восьми років тюрми.

Нагору