У столиці невідомі “мінували” Києво-Печерську лавру
Поділитися в
Копіювати посилання
До правоохоронців у четвер, 20 квітня, надійшло повідомлення про мінування одного з об’єктів на території Києво-Печерської лаври. Через це було тимчасово перекрито доступ до Національного заповідника.
Про це OBOZREVATEL повідомили в пресслужбі столичної поліції. На місці події працювали вибухотехніки (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
“Вранці до столичної поліції надійшло повідомлення про мінування одного з об’єктів Києво-Печерської лаври. Спеціалісти оглянули територію Національного заповідника – вибухонебезпечних предметів не виявили. Наразі перевірку завершено”, – уточнили в поліції.