У Києві комендантська година діятиме з 17.00 до 8.00
Безпека 13:32, 26.02.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це написав Віталій Кличко.
Увага! Задля більш ефективної оборони столиці та безпеки її мешканців від сьогодні, 26 лютого 2022 року, комендантська година діятиме з 17:00 до 08:00.
Такий час комендантської години запроваджується до ранку 28 лютого.
Усі цивільні особи, що перебуватимуть на вулиці в період комендантської години, вважатимуться членами диверсійно-розвідувальних груп ворога.
Прошу із розумінням поставитися до ситуації та не виходити на вулиці.