У Києві метро більш не здійснює транспортних перевезень
Місто 12:28, 26.02.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомляє Віталій Кличко.
Метро перейшло в режим укриття. Транспортних перевезень здійснювати поки не буде.
Також мер столиці звернувся з проханням до підприємців підтримати людей в укриттях, лікарні та військових.
За нами наш Київ, наша Україна! Ми повинні вистояти!