У центрі Києва заради будівництва офісного центру розбирають садибу ХІХ століття
Поділитися в
Копіювати посилання
На бульварі Шевченка у центрі Києва замість двоповерхової садиби кінця ХІХ ст планують побудувати офісний центр. Історичну будівлю демонтують.
Про це повідомляє kyiv.depo.
У Києві на бульварі Шевченка, 4, почали демонтаж історичної двоповерхової садиби кінця ХІХ ст. та флігеля.

Про це у Facebook написав юрист, активіст “Мапи реновації” Дмитро Перов, повідомляє Depo.Київ.
Віроломно, без оголошення війни… У Києві почали демонтаж чергової історичної будівлі! Мова йде про двоповерхову садибу кінця ХІХ ст. та флігель розташовані на другій лінії забудови колишнього Бібіковського, а тепер бульвару Шевченка, – написав він.
За словами Перова, фасад будівлі тривалий час стояв завішеною, а у вихідні, будівельники взялися за демонтаж внутрішньої забудови, місце якої має зайняти офісний центр з багаторівневим підземним паркінгом.
Будинок на бульварі Шевченка, 4, відомий сторінками із життя студента-дисидента Дмитра Багрова, який застрелив імперського прем’єра Столипіна у стінах Київської опери.
Як розповів краєзнавець Антон Короб, збудовано цей флігель 1874 за проєктом відомого архітектора Олександра Шіле як особняк Людвіга Казимировича Горецького – лікаря-дерматолога, доктора медицини, перший директор університетської дерматологічноі клініки. А поруч – унікальний зразок збережених служб – господарських приміщень зі стайнями, каретним сараєм.