7,5 років за смертельну ДТП отримав працівник прокуратури, який влітку збив жінку на пішохідному переході

ДТП, Кримінал 15:43, 2.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вирок вже колишньому працівникові прокуратури оголосили у Голосіївському районному суді.

 

Обвинувачений виїхав на пішохідну зону, збив її — і замість викликати швидку просто втік.

Жінка померла у лікарні.

 

Прокуратура просила максимальне покарання — 10 років позбавлення волі, однак суд вирішив інакше.

 

Генпрокурор Руслан Кравченко вже повідомив, що сторона обвинувачення подаватиме апеляцію на це рішення.

 

 

Нагору