5 міні-ТЕЦ вже змонтували у Києві, — КМДА
ЖКГ 17:09, 14.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Дві такі електростанції вже працюють, а на трьох проводять пуско-налагоджувальні роботи. Ще дві станції планують запустити в лютому.
Установки зводять одразу в захисних спорудах.
Загалом на 7 установок витратили близько 12 млрд грн, на обладнання, монтаж і захист.
Нагадаємо, раніше міська влада заявляла, що всі міні-ТЕЦ запрацюють до кінця 2025 року.