48 тисячам родин на Київщині повернули світло після негоди
ЖКГ 11:45, 28.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Київській області повернули світло 48 тисячам родин, чиї будинки були знеструмлені в результаті буревію.
Про це повідомляє ДТЕК.
«Завершили відновлювальні роботи в мережах 10кВ, заживили 1420 трансформаторних підстанцій», – йдеться у повідомленні.