48 тисячам родин на Київщині повернули світло після негоди

ЖКГ 11:45, 28.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Київській області повернули світло 48 тисячам родин, чиї будинки були знеструмлені в результаті буревію.

Про це повідомляє ДТЕК.

«Завершили відновлювальні роботи в мережах 10кВ, заживили 1420 трансформаторних підстанцій», – йдеться у повідомленні.

Нагору