24-річний працівник СТО взяв автівку клієнта покататися і розбив її, в’їхавши у стовп + ФОТО

ДТП 17:04, 7.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Киянин залишив свою  Skoda Octavia на станції техобслуговування, а згодом виявив, що вона зникла.

Виявилося, що працівник СТО “позичив” її у власника, щоб разом зі знайомим поїздити містом. Однак врізався у стовп, кинув машину та втік.

Поліцейські знайшли і розбите авто, і “водія”. Йому “світить” до восьми років позбавлення волі.

Нагору