24-річний чоловік з ножем пограбував салон краси у Святошинському районі
Кримінал 08:29, 19.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Чоловік в капюшоні та масці забіг в салон краси на вулиці Чорнобильській близько 19 години вечора, перед його закриттям. Погрожуючи ножем працівниці салону, він почав вимагати віддати йому гроші з каси.
Працівниця салону віддала нападнику 3 тис. гривень. Чоловіка знайшли, йому повідомлено про підозру. Підозрюваний повідомив, що гроші витратив одразу, навіть не перераховуючи – на таксі та розваги.
