21 лютого зранку краще оминати Набережне шосе: діятимуть обмеження

Общество 18:31, 20.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Обмеження діятимуть з ранку до 16 години.

21 лютого з 10:00 до 16:00 частково обмежать рух Набережним шосе в напрямку від Подолу до мосту Метро. Про це інформує КК «Київавтодор».

На цій ділянці комунальники проводитимуть роботи з очищення зливоприймальної системи.

Комунальна корпорація «Київавтодор» перепрошує за тимчасові незручності та просить враховувати обмеження під час планування маршруту.

Читайте також: «Столичні дорожники оголосили тендер на проєкти ремонту трьох мостів»

Нагору