19-річний хлопець вчора розпилив сльозогінний газ у столичному метро
Кримінал 13:46, 20.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Йому загрожує до 7 років увʼязнення, — поліція.
Інцидент стався близько 22:20 на станції «Тараса Шевченка». Молодик, перебуваючи напідпитку, чіплявся до пасажирів. Коли один зробив зауваження, зловмисник розпилив газ у обличчя.
