19-річний хлопець вчора розпилив сльозогінний газ у столичному метро

Кримінал 13:46, 20.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Йому загрожує до 7 років увʼязнення, — поліція.

Інцидент стався близько 22:20 на станції «Тараса Шевченка». Молодик, перебуваючи напідпитку, чіплявся до пасажирів. Коли один зробив зауваження, зловмисник розпилив газ у обличчя.

Нагору