19-річний хлопець у Голосіївському районі збував канабіс – його затримали дільничні офіцери поліції

Кримінал 09:08, 9.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Поліцейські зупинили молодика на вулиці та у ході поверхневої перевірки виявили поліетиленовий згорток із канабісом, вагою близько 330 грамів.

Встановлено, що наркотичні речовини фігурант придбав для їх подальшого розповсюдження на території столиці шляхом розкладання «закладок», про що свідчило виявлене правоохоронцями листування в мобільному телефоні порушника.

Слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. За збут наркотичних речовин фігуранту загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагору