17 лютого для ВПО у Києві працюватиме нотаріус

Благодійність 17:04, 16.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

В лівобережному центрі для переселенців з Маріуполя ВПО консультуватиме нотаріус.

Про це повідомляє мережа центрів Я — Маріуполь.

У суботу, 17 лютого, усіх охочих безкоштовно прийматиме нотаріус Київського міського нотаріального округу Наталя Пахниць.

📌Час: 12:00-15:00.

Консультуватиме з різних питань, серед яких:

🔸заведення спадкових справ після спадкодавців, що померли на тимчасово окупованих територіях та територіях, де ведуться бойові дії

🔸оформлення прав на нерухомість, рухоме майно, грошові кошти, пенсії, що належать спадкодавцю

🔸оформлення представництва громадян України, що перебувають за кордоном

🔸оформлення довіреності та інших.

Реєстрація — за посиланням.

Адреса: вул. Якова Гніздовського, 9
Метро: Чернігівська – Бізнес-центр «Авант».

Нагору