16-річну дівчину, яка 2 січня в Києві впала в яму з гарячою водою через прорив тепломережі, евакуювали на лікування до Німеччини, повідомили в МОЗ
Медицина 19:36, 6.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Дитину з опіками II–III ступеня 75% тіла у вкрай важкому стані доправили до Київської міської дитячої лікарні №1. Після термінових міжнародних консультацій було ухвалено рішення про евакуацію.
Дитину в Кельні вже прооперували.