15 разів минулими вихідними патрульні виявляли осіб, ймовірно, із наркотичними речовинами + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Одна з таких подій сталася в Оболонському районі. Інспектори зупинили підозрілого громадянина. Останній, спілкуючись із поліцейськими, помітно нервував.
Чоловік зізнався охоронцям порядку, що має в кишені зіп-пакет з наркотиками. Зі слів — амфетамін.
Інший випадок трапився в Шевченківському районі, де під час поверхневої перевірки у 43-річного громадянина патрульні виявили пакет з порошкоподібною речовиною синього кольору, схожою на наркотичну.
А у Дніпровському районі, аби уникнути відповідальності, чоловік, якого перевіряли інспектори, почав тікати. Охоронці порядку його наздогнали й також виявили згорток із забороненою в обігу речовиною.
В усіх випадках поліцейські затримали зловмисників та викликали слідчих для подальшого з’ясування всіх обставин.
