У Києві над пам’яткою архітектури зробили надбудову. Що пішло не так? + ФОТО

Архітектура 12:28, 25.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Минулого тижня на даху будинку на вулиці Володимирській, 4, що є пам’яткою архітектури, з’явилась несанкціонована надбудова – фактично новий поверх. Занепокоєна громада змусила столичних чиновників втрутитись в ситуацію та зупинити будівництво.

Як розповів очільник Шевченківської ОГА Олег Гаряга, вчора вже власник своїми силами завершив демонтаж металевих конструкцій надбудови на даху будинку.

За його словами, про цей прикрий випадок йому стало відомо від небайдужих мешканців.

Як пояснював власник представникам міста, після дощів та снігопадів у будинку було підтоплення нижніх поверхів, то він вирішив таким цікавим чином розв’язати цю проблему.

У минулу п’ятницю ми провели робочу розмову із власником будівлі, він зрозумів, що був не правий, вибачився й пообіцяв, що протягом трьох-п’яти днів демонтує всі елементи добудованих конструкцій, а надалі буде діяти тільки в законних рамках, – ділиться Гаряга.

Він зауважив, що на даху виконають лише ремонтні роботи з гідроізоляціі та відновлення покрівлі, без будь-яких надбудов.

Власник ще раз запевнив, що зрозумів свої помилки та взяв зобов’язання нічого не будувати без належних дозвільних документів. Ми з громадськістю разом тримаємо ситуацію під контролем! Сподіваюсь на цьому конфлікт завершено. Дякую за пильність громаді, а власнику, що зрозумів помилку та одразу виправив ситуацію, – додав голова Шевченківського району.

надбудова на історичному будинку на Володимирській 4 надбудова на історичному будинку на Володимирській 4 надбудова на історичному будинку на Володимирській 4 надбудова на історичному будинку на Володимирській 4 надбудова на історичному будинку на Володимирській 4
Джерело: bigkyiv.com.ua
Нагору