12 немовлят народилися у пологових будинках столиці у новорічну ніч
Діти 10:37, 5.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В ніч з 31 грудня 2025 року на 1 січня 2026 року у медзакладах столиці народилися 12 дітей: 6 дівчат і 6 хлопчиків.
Про це розповіли у Департаменті охорони здоров’я КМДА.
Найперше немовля народилося о 00:01 у Київському міському пологовому будинку №1 — хлопчик масою тіла 3 140 грам, зростом 53 см. Найбільше немовлят, семеро, народилися у Перинатальному центрі міста Києва: 4 хлопчики та 3 дівчинки.
Загалом за добу у Києві народилося 38 дітей: 17 хлопчиків та 21 дівчинка.