10-річна дівчинка померла у столичній лікарні під час зняття гіпсу, — поліція
Поділитися в
Копіювати посилання
Близько півроку тому малолітня зламала руку, у зв’язку з чим виникла необхідність фіксації перелому за допомогою металевої спиці. Нещодавно дівчина знов травмувалась, тож була запланована повторна операція.
Вчора, в лікарні у Оболонському районі, під час зняття гіпсу малолітній пацієнтці стало зле, внаслідок чого лікарі ввели ряд медичних препаратів для стабілізації її стану.
Попри це, стан дитини погіршувався й проведені упродовж майже трьох годин реанімаційні заходи не допомогли, дівчинка померла.
Поліція розпочала кримінальне провадження. Призначено ряд експертиз, які встановлять причину смерті дитини та якість наданих медичними послуг.