1 вересня у Києві за парти сіли 25 тисяч першачків, – КМДА

Суспільство 14:03, 1.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

1 вересня в столичних школах розпочали навчання 25 тисяч першачків, повідомляють в КМДА.
В адміністрації наголосили, що на сьогодні школи Києва здатні забезпечити укриття для 145 тисяч учнів та освітян одночасно.

Ми зробили все для того, щоб саме учні молодших класів розпочали очне навчання у школах, бо вони з перших кроків мають відчути атмосферу, колектив та важливість у їхньому шкільному житті вчительки. Основною складовою офлайн навчання буде безпека. У всіх шкільних укриттях організовано повноцінний простір для навчання, щоб освітній процес не зупинявся. Свято першого дзвоника здебільшого пройшло без традиційних лінійок, а кожний день у школярів тепер буде починатися з правил безпеки під час повітряної тривоги, – написав заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він також зауважив, що навантаження на освітян не зменшилось, а навіть стало більшим. Так за його словами, наразі до Києва повернулось майже 180 тисяч учнів, із яких 138 згодились розпочати навчання офлайн. Решта мала можливість обрати між онлайн та індивідуальним навчанням, що створює додаткове навантаження для вчителів. Тип навчання батьки мають змогу у подальшому змінити.

Ситуація змінюється динамічно, і навіть протягом вересня ще будуть повертатись школярі до Києва, а певні заклади, де ще йдуть ремонтні роботи (у столиці було пошкоджено загалом 81 заклад освіти), згодом відновлять роботу і також відкриють двері для учнів. Поки що столиця прийняла на навчання 3 600 дітей переселенців і готова прийняти ще, – зауважив Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, що свято першого дзвоника в столиці відбулося здебільшого без традиційних лінійок. А кожен день у школярів розпочинатиметься з правил безпеки під час повітряної тривоги. Загалом, очну форму навчання обрали 138 тисяч учнів. Інші займатимуться онлайн або індивідуально.
Раніше ми розповідали, що під час повітряної тривоги у Києві зупинятимуть роботу на будівельних майданчиках.
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору